Zelenina a ovoce už nejsou jako dřív

V dnešní době bohužel už není v ovoci a zelenině obsaženo dostatečné množství živin pro naše tělo. Proto bychom měli živiny potřebné ke správné funkci našeho těla doplňovat kvalitními a přírodními doplňky stravy.

Jak možná většina z Vás ví, překyselení organismu je velmi nebezpečné. Naše tělo sice dokáže mnoho věcí řešit samo, ale potřebuje k tomu určité množství minerálů, vitamínů, stopových prvků, aminokyselin apod. Je třeba se koukat, aby tyto živiny byly ve formě pro tělo přijatelné (vstřebatelné) a nebyly zatížené chemií.

Pomeranče obsahují už jen osminu vitaminu C než před 50 lety. Z brokolice čerpáme dokonce o 80 % méně mědi a zinku a rajčata přišla o čtvrtinu obsahu vápníku. Pšenice ztratila za posledních 150 let až polovinu svých minerálních látek.

Vědci obecně informují o ztrátě 5–40 % minerálních látek v ovoci a zelenině. 

Komplexní nabídka originálních doplňků stravy od SevenPoint2 dokáže doplnit většinu potřebných látek pro správnou funkci organismu. Alkaline Booster je skvělým zdrojem minerálů. O Green Caps se říká, že je to "vagón lyofilizované zeleniny a ovoce v kapsli". Lyofylizace je dnes jeden z nejšetrnějších způsobů zpracování potravin a zachovává maximum živin. Vysoce kvalitní rostlinný Protein Shake společně s práškovým Greens uzavírají tuto skvělou řadu, kterou si nevybírají jen sportovci na profesionální úrovni, ale i na té amatérské.

Celá řada produktů je zdrojem minerálů, vitaminů, stopových prvků, aminokyselin i enzymů. Produkty jsou organické, veganské, košer, bez lepku, bez GMO, bez cukru, bez konzervačních látek, bez barviv, bez sóji, bez syrovátky i bez mléka.

Co chtít víc.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.