7.2 GREEN CAPS

Kód: 0011
1 180 Kč
Momentálně nedostupné

Doplněk stravy - lyofilizovaná (mrazem sušená) zelenina, ovoce a bylinky. Neskutečné množství superpotravin v jedné kapsli, která chrání obsah před žaludečními šťávami a snaží se dopravit obsah až ke střevům, aby bylo dosaženo maximálního efektu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

7.2 GREEN CAPS – doplněk stravy SevenPoint2.

Unikátní směs superpotravin - zelených potravin, zeleniny, ovoce, bylin - které dodávají organismus řadu vitamínů, minerálů, enzymů, chlorofyl a další antioxidanty a živiny, které Vaše tělo potřebuje ke správnému fungování. Green Caps je “vagón” lyofilizované (mrazem sušené) zeleniny, ovoce a bylin v ochranné kapsli, která chrání obsah před žaludečními šťávami a snaží se dopravit obsah až ke střevům, aby bylo dosaženo maximálního efektu. 

Konečně produkt, který Vás neodradí svou chutí. Mnoho produktů se zelenou stravou chutná jako když olíznete sekačku na trávu.

Lyofilizace, zjednodušeně sušení mrazem, je v současné době jedním z nejšetrnějších způsobů zpracování potravin, které zachová maximum živin v jedné kapsli.

100% organické (certifikováno). Bez lepku, sójových alergenů, syrovátky, mléka, cukru, barviv a konzervantů. Vegan. No GMO. Košer. 

Video v AJ zde:

2015-11-10 certifikace 001_1


Obsa balení: 60 kapslí. Velikost dávky: 2 kapsle. Dávek v nádobě: 30. Doporučený způsob dávkování: 2 kapsle 1x nebo 2x denně s jídlem. Složení ve 2 kapslích: prášek ze šťávy ječmene 1680(mg), prášek ze šťávy pšenice 1280(mg), prášek ze šťávy ovsa 800(mg), petrželový prášek 40 (mg), zelný prášek 40(mg), prášek z pampeliškových listů, prášek z mrkve 40(mg), prášek z kapusty 20(mg), prášek ze špenátu 20(mg), prášek z klíčků brokolice i z brokolice 40(mg). Množství v jedné dávce (4 kapsle)** Vitamín A 122 μg 15% RHP*, Zinek 6 mg 60% RHP*, Vitamin K 37 μg 49% RHP *. *) Referenční hodnota příjmu. Hmotnost obsahu: 30(g). Upozornění: Použití v době těhotenství a kojení konzultujte s lékařem. Nevhodné pro děti do 3 let. Držte z dosahu a dohledu dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením. Skladujte na chladném a suchém místě. Green Caps – doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Minimální trvanlivost: do data uvedeného na obalu výrobku. Tento produkt není určen k diagnóze, léčení, nebo prevenci jakékoliv nemoci.