7.2 GREENS

Kód: 39
1 730 Kč
Momentálně nedostupné

Lyofilizovaná zelenina a ovoce tentokrát v podobě prášku, který je možno využít k výrobě nápoje. Takto připravený nápoj je plný minerálů, vitamínů, stopových prvků, enzymů, aminokyselin. Dopřejte Vašemu tělu potřebnou výživu. Podpořte zkvalitnění Vaší svalové hmoty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

7.2.Greens – doplněk stravy se zeleninovým práškem

Lyofilizovaná zelenina a ovoce tentokrát v podobě prášku, který je možno využít k výrobě nápoje. Tip využijte společně se 7.2. Protein Shake. Takto připravený nápoj je plný minerálů, vitamínů, stopových prvků, enzymů, aminokyselin. Dopřejte Vašemu tělu potřebnou výživu. Podpořte zkvalitnění Vaší svalové hmoty.

SevenPoint2 organický Greens byl unikátně připraven pro Vás s využitím nejlepších nutričních a technologických poznatků a je vyroben z mnoha zdravých cereálních trav a zeleniny.

2015-11-10 certifikace 001_1


Obsah balení: 28 dávek. Velikost dávky: 1 odměrka Greens (10g). Odměrka je součást balení. Hmotnost obsahu: 285 g. Příprava: Smíchejte odměrku Greens s cca 2dcl studené vody 1x nebo 2xdenně. Složení v 1 dávce 10g: sušený prášek z  ječmene 2500mg, pšenice 300mg, vojtěšky 200mg ovsa 200mg.  hnědé rýže, Inulinu (Agave) 400.mg. petržele, zelí, listů pampelišky, mrkve, kapusty, špenátu, brokolice, jablek, malin, prášku z Guarové gumy, prášku z Lo Han Guo (Siraitia grosvenorii). Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Množství v jedné dávce 10 g: Vitamín A 376 μg,47% RHP*, Zinek 22 mg, 220%RHP*. *) Referenční hodnota příjmu. Upozornění: Použití v době těhotenství a kojení konzultujte s lékařem. Nevhodné pro děti do 3 let. Držte z dosahu a dohledu dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením. Skladujte na chladném a suchém místě. Greens doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Pokud byl ochranný obal poničen nebo pečeť odstraněna, výrobek nepoužívejte. Neprodejné v obchodech. Tento produkt není určen k diagnóze, léčení, nebo prevenci jakékoliv nemoci.